Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Remove
az: Çıxart

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Size
az: Ölçü

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Create
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Option
az: Seçim

en: Key
az: Açar

en: Style
az: Stil

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: pixels
az: piksellər
