Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Remove
be: Выдаліць

en: Enabled
be: Уключана

en: Size
be: Памер

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Create
be: Стварыць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Key
be: Ключ

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: pixels
be: пікселі
