Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Remove
bg: Премахни

en: Enabled
bg: Активиран

en: Size
bg: Размер

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Create
bg: Създаване

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Key
bg: Ключ
