Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Size
bn: সাইজ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
