Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ
