Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Remove
bs: Ukloni

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Size
bs: Veličina

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Style
bs: Stil

en: Default value
bs: Defaultne postavke
