Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Size
cs: Velikost

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Create
cs: Vytvořit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Option
cs: Možnost

en: Key
cs: Klíč

en: Style
cs: Styl

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: pixels
cs: pixelů
