Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
