Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Create
el: Δημιουργία

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Option
el: Επιλογή

en: Key
el: Κλειδί

en: Style
el: Στυλ

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
