Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Remove
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: Create
eo: Kreu

en: Custom
eo: Propra

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
