Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Value
es: Valor

en: Remove
es: Eliminar

en: Enabled
es: Activado

en: Size
es: Tamaño

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Add
es: Agregar

en: Create
es: Crear

en: Custom
es: Personalizado

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Option
es: Opción

en: Key
es: Clave

en: Style
es: Estilo

en: Plugin
es: Extensión

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: pixels
es: píxeles

en: Responsive style
es: Estilo adaptable
