Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Remove
et: Eemalda

en: Enabled
et: Lubatud

en: Size
et: Suurus

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Create
et: Loo

en: Custom
et: Kohandatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Option
et: Valik

en: Key
et: Võti

en: Style
et: Stiil

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: pixels
et: pikslit
