Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Size
eu: Tamaina

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: ID
eu: IDa

en: Create
eu: Sortu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Key
eu: Giltza

en: Style
eu: Estiloa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: pixels
eu: pixel-ak
