Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Remove
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Size
fi: Koko

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Create
fi: Luo

en: Custom
fi: Oma

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: Key
fi: Avain

en: Style
fi: Tyyli

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: pixels
fi: pikseliä
