Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Default
fil: Pamantayan

en: Add
fil: Idagdag

en: Key
fil: Susi

en: - Select -
fil: - Pumili -
