Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Remove
fr: Retirer

en: Enabled
fr: Activé

en: Size
fr: Taille

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Add
fr: Ajouter

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Create
fr: Créer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Key
fr: Clef

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Machine name
fr: Nom système

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Option set
fr: Ensemble d'options
