Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Remove
gu: લોપ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Size
gu: માપ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Create
gu: બનાવો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Option
gu: વિકલ્પ

en: Key
gu: ચાવી

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
