Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Value
he: ערך

en: Remove
he: הסרה

en: Enabled
he: מופעל

en: Size
he: גודל

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Create
he: יצירה

en: Custom
he: מותאם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Option
he: אפשרות

en: Key
he: מפתח

en: Style
he: סגנון

en: Plugin
he: פלאגין

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: pixels
he: פיקסלים
