Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Remove
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Size
hr: Veličina

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Create
hr: Stvori

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Option
hr: Opcija

en: Key
hr: Ključ

en: Style
hr: Stil

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: pixels
hr: piksela
