Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Size
hu: Méret

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: ID
hu: Azonosító

en: Create
hu: Létrehozás

en: Custom
hu: Egyéni

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Option
hu: Lehetőség

en: Key
hu: Kulcs

en: Style
hu: Stílus

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: - Select -
hu: - Választás -

en: pixels
hu: képpont
