Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Size
hy: Չափ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: pixels
hy: փիքսել
