Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Remove
id: Hapus

en: Enabled
id: Aktif

en: Size
id: Ukuran

en: Default
id: Bawaan

en: Add
id: Tambah

en: Create
id: Buat

en: Custom
id: Tersuai

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Option
id: Opsi

en: Key
id: Kunci

en: Style
id: Gaya

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: - Select -
id: - Pilih -

en: pixels
id: piksel
