Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enabled
is: Virkt

en: Size
is: Stærð

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: ID
is: Kenni

en: Create
is: Stofna

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Style
is: Stíll

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: - Select -
is: - Velja -
