Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Value
it: Valore

en: Remove
it: Elimina

en: Enabled
it: Attivato

en: Size
it: Dimensione

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Add
it: Aggiungi

en: Create
it: Crea

en: Custom
it: Personalizzato

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Option
it: Opzione

en: Key
it: Chiave

en: Style
it: Stile

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: pixels
it: pixel
