Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Remove
jv: Buwang

en: Enabled
jv: Urip

en: Size
jv: Ukuran

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Create
jv: Gawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Key
jv: Kunci

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: pixels
jv: piksel
