Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Size
ka: ზომა

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Create
ka: შექმნა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Key
ka: გასაღები

en: Style
ka: სტილი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
