Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Size
kk: Көлем

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Create
kk: Қосу

en: Custom
kk: Өзгертпелі
