Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Option
kn: ಆಯ್ಕೆ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
