Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Size
ku: قەبارە

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Key
ku: کلیل

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: pixels
ku: پیکسڵ
