Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Size
lt: Dydis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Create
lt: Kurti

en: Custom
lt: Savitas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Key
lt: Raktas

en: Style
lt: Stilius

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: pixels
lt: pikseliai
