Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Size
lv: Izmērs

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Create
lv: Izveidot

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Option
lv: Iespēja

en: Key
lv: Atslēga

en: Style
lv: Stils

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: pixels
lv: pikseļi
