Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Remove
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
