Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Remove
ms: Buang

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Size
ms: Saiz

en: Default
ms: Lalai

en: Add
ms: Tambah

en: Create
ms: Cipta

en: Custom
ms: Tersuai

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Key
ms: Kunci

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: pixels
ms: piksel
