Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Label
my: အညွန်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Option
my: ရွေးရန်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
