Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Value
ne: मान

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Size
ne: आकार

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: ID
ne: परिचय

en: Create
ne: सिर्जना

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
