Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Size
nl: Grootte

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Custom
nl: Aangepast

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Option
nl: Optie

en: Key
nl: Sleutel

en: Style
nl: Stijl

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -
