Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Create
nn: Lag

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
