Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Remove
oc: Levar

en: Enabled
oc: Activat

en: Size
oc: Talha

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Create
oc: Crear

en: Custom
oc: Personalizat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Key
oc: Clau

en: Style
oc: Estil

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: pixels
oc: pixèls
