Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Remove
os: Схаф

en: Enabled
os: Иу у

en: Size
os: Ас

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
