Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Remove
fa: حذف

en: Enabled
fa: فعال

en: Size
fa: اندازه

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: ID
fa: هویت

en: Create
fa: ایجاد

en: Custom
fa: سفارشی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Option
fa: انتخاب

en: Key
fa: کلید

en: Style
fa: اصلوب

en: Plugin
fa: افزونه

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: pixels
fa: پیکسل
