Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Remove
ps: لركول

en: Size
ps: كچه

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Key
ps: کيلی

en: Style
ps: ډول

en: Plugin
ps: لګون

en: - Select -
ps: - غوره -
