Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Remove
ro: Elimină

en: Enabled
ro: Activat

en: Size
ro: Mărime

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: Create
ro: Crează

en: Custom
ro: Personalizat

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Option
ro: Opțiune

en: Key
ro: Cheie

en: Style
ro: Stil

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: pixels
ro: pixeli
