Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Remove
ru: Удалить

en: Enabled
ru: Включено

en: Size
ru: Размер

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: Create
ru: Создать

en: Custom
ru: Собственная

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Option
ru: Опция

en: Key
ru: Ключ

en: Style
ru: Стиль

en: Plugin
ru: Плагин

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: pixels
ru: пикселей

en: Responsive style
ru: Отзывчивый стиль
