Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Size
sk: Veľkosť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Option
sk: Možnosť

en: Key
sk: Kľúč

en: Style
sk: Štýl

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: pixels
sk: pixelov
