Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Remove
sl: Odstrani

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Size
sl: Velikost

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Key
sl: Ključ

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime
