Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Remove
sq: Hiq

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Size
sq: Madhësia

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Create
sq: Krijo

en: Custom
sq: E personalizuar
