Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Size
ta: அளவு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Option
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Key
ta: சாவி

en: Style
ta: பாணி

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
