Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Size
te: కొలత

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Style
te: శైలి

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
