Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Remove
tr: Kaldır

en: Enabled
tr: Etkin

en: Size
tr: Boyut

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: Create
tr: Oluştur

en: Custom
tr: Özel

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Option
tr: Seçenek

en: Key
tr: Anahtar

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Machine name
tr: Makine adı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: pixels
tr: piksel

en: Option set
tr: Seçenek grubu
