Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار
